ساعت

معرفی ۱۵ ساعت مچی برتر زنانه سال ۲۰۱۵

” قیَن دو نَپل اوت ژُاَیلِقی”

 

 

۱۱
ساعت

 

 

این ساعت یکی از خاص­ترین ساعت­های برند ” بِرِگواِت” از مجموعه ” قیَن دو نَپِل” است. در طراحی این ساعت از قاب فلزی به رنگ ” رز گَلد” استفاده شده است که با نگین­های باگتدور تا دور آن تزیین شده است. در محل اتصال بند ساعت به قاب از نگین­های بسیار زیبایی استفادهع شده است که به شکل تاج در کنار هم چیده شده اند. عقربه­ ساعت شمار و دقیقه شمار این ساعت به رنگ نقره­ای طراحی شده است. در قسمت عدد ۱۲ بر روی صفحه ساعت، از یک اندیکاتور استفاده شده است که به شکل ماه است و صبح و شب را نشان می­دهد. کالیبر این ساعت ۵۳۷ دی آر اِل است بند این ساعت فلزی و به رنگ رز گُلد است و برای تزیین آن از نگین­های باگت به همراه یاقوت قرمز استفاده شده است.

  • ” لِدی ۸ فلاوِر” محصول برند ” ژاکت دِرُز”

 

 

 

ساعت
ساعت

 

طراحی این ساعت بسیار خلاقانه و جالب است. بطوریکه برای طراحی آن از انیمیشن مراحل شکفتن یک گل زیبا استفاده شده است. در این ساعت از دو صفحه استفاده شده است که در وسط صفحه بزرگ تصویر یک پروانه با بال­های نقاشی شده قرار گرفته و همچنین دو عقره ساعت شمار و دقیقه شمار نیز در این صفحه قرار گرفته است. اطراف قاب این صفحه بزرگ با نگین باگت تزیین شده است. صفحه کوچکتر که در بالای صفحه بزرگ قرار دارد نقش یک نیلوفر آبی را نشان می­دهند. وقتی دکمه فشاری کنار ساعت فشار داده می­شود، گل نیلوفر باز می­شود و در وسط آن یک الماس زیبا نمایان می­شود.

  • ” بیگ بَنگ برُدِری” محصول ” هوبلُت”

 

ساعت
ساعت

 

این مدل زنانه، با همکاری برند ” بیشُف” ، تولید کننده ژارچه­های دست­ساز ” توسط یکی از طراحان برند ” هوبلُت” شاخته شده است. در ساخت این ساعت از کربن به همراه پارچه استفاده شده است. در تزیین بند این ساعت از الماس­های ریز استفاده شده است. همچنین برای صفحه ساعت از ترکیب کربن و پارچه استفاده شده است. در تزیین صفحه ساعت، به جای اعداد از الماس استفاده شده است.

  • “هَپی فیش” محصول برند ” شوپارد”

 

۴۴
ساعت

 

برند ” شوپارد” امسال بیستمین سالگرد تولید مدل­های  مجموعه ” هَژی اسپرت” را جشن گرفته است. در طراحی این ساعت از دریا و بارش برف الهام گرفته شده است. استفاده از الماس­های معلق در این ساعت، نمادی است از بارش برف. در طراحی عقربه­های ساعت شمار و دقیقه شمار از شکل و شمایل ماهی الهام گرفته شده است. رنگ فیروزه­ای صفحه نیز سمبلی از دریا و آسمان است. اندازه قاب این ساعت در حدود ۳۶ میلیمتر است و رنگ رز گلد برای آن در نظر گرفته شده است. در اطراف این قاب از الماس­های بسیار زیبایی استفاده شده است. این ساعت تا ۴۲ ساعت بعد از اتمام باطری نیز کار می­کند. صفحه کریستالی این ساعت به گونه­ای طراحی شده است که موتور آن تقریبا قابل مشاهده است.

” گراند بال ۸” محصول دیور

 

۵۵
ساعت

 

 

این ساعت یکی از اعضای مجموعه مجموعه ” ۸ گراند بال” محصول برند ” دیور” است اما چیزی که این ساعت را از بقیه متکایز می­ساز، تکنولوژی استفاده شده در این ساعت است. برند دیور برای الماس­هایی که در ساعت­های خود استفاده می­کند با شرکت ” لس پوی آن وِلای” همکاری دارد. این شرکت در زمینه تراش الماس و تلفیق آن با طلا فعالیت دارد. صفحه این ساعت لاکی است . برای نمایش ساعت در این ساعت از عقربه­های ساعت­شمار و دقیقه شمار استفاده می­شود. کالیبر این ساعت ۱۱ ½ است. قاب ساعت در حدود ۳۸ میلیمتر است. رنگ قاب بنفش طلایی است و از جنس سرامیکی است. دور تا دور قاب با الماسهای بسیار زیبا تزیین شده است. از این ساعت فقط ۸۸ عدد تولید شده است.

 

  • ” روبی گراپولی” محصول ” دُ گریسگونُ”

 

ساعت
ساعت

 

 

این ساعت یکی از اعضای مجموعه رنگین کمان برند ” دُ گریسُگونی” است که در سال ۲۰۱۵ تولید شده است. ساعت­های این مجموعه به رنگ رنگین کمان است. صفحه این ساعت با سنگ­های قیمتی برلیان و یاقوت تزیین شده است. عقربه­های ساعت از جنس سنگ­های قیمتی است. اطراف قاب ساعت به شکل گلبرگ­های گل تزیین شده است.

  • ” اِسلیم دِقمِس ۲۵ میل” محصول برند هِرمِس

 

 

 

 

ساعت
ساعت

 

 

همانطور که از نام این ساعت پیداست، این ساعت یکی از اعضای مجموعه ” اسلیم” برند هِرمِس است که از یک صفحه ۲۵ میل به رنگ رز گلد ساخته شده است. در این ساعت از موتور کوارتز استفاده شده است و دارای عقربه­های ساعت شمار و دقیقه شمار است. صفحه این ساعت به رنگ نقره ای مات و کم رنگ است.

  • ” اُریجینا پاوُنینا” نحصول برند ” گلاشوت”

 

ساعت
ساعت

برند ” گلاشوت” در نمایشگاه “باسِل وُرد”  سال ۲۰۱۵از مجموعه  ساعت­های “پ اوُنینا” پرده برداری کرده است. صفحه این ساعت طراحی مدرنی است که از ساعتای قدیمی الهام گرفته و به شکل دو دایره هم مرکز طراحی شده است و در آن به جز اعداد ۱۲، ۳، ۶ و ۹ الماس قرار داده شده است. رنگ صفحه آبی نقره­ای است و توسط دپارتمان طراحی صفحه متعلق به برند آلمانی” گلاشوت” طراحی شده است. در این ساعت از کالیبر ۰۳-۰۲ و موتور کوارتز استفاده شده است. در این ساعت از جدیدترین متد­های تنظیم ساعت دقیق در جهان استفاده شده است. قاب این ساعت تمام استیل استو برای بند ساعت نیز از چرم استفاده شده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا