عطر و ادکلن ارشاکو
ماندگاری بوی عطر چه طور زیاد می شود ؟ | مجله اینترنتی ارشاکو

ماندگاری بوی عطر چه طور زیاد می شود ؟

ماندگاری عطر

 

ماندگاری بوی عطر چه طور زیاد می شود ؟

 

 

 

ماندگاری عطر

 

 

در این مطلب از ارشاکو روش های ماندگارتر شدن بوی عطر و ادکلن را خواهید آموخت. با ارشاکو همراه باشید. . .

حتما برای شما پیش آمده که عطر مورد علاقه ی خود را پیدا کرده و با قیمتی مناسب آن را می خرید، اما هر موقع که از آن استفاده می کنید، خیلی زود و طی چند ساعت، بوی آن از بین می رود. آیا دلیل این اتفاق را می دانید؟

شما نیاز به یاد گرفتن روش هایی دارید که با استفاده از آن ها بتوانید بوی عطرتان را در طول روز یا شب، به طور کامل و قوی حفظ کنید. در این جا ارشاکو روش های ساده، کاربردی و مؤثری را به شما می آموزد.

 

روش هایی ساده برای ماندگاری بیش تر بوی عطر و ادکلن

 

۱- پوست سالم رمز استفاده موفق از محصولات آرایشی و زیبایی است. ابتدا مطمئن بشوید که پوست شما پیش از استفاده از عطر کاملا شسته و تمیز است.

 

۲- توجه کنید که چه نوع مواد بهداشتی پوست و بدن باعث می شود که بدن شما بوی تندی داشته باشد. اگر از عطر برای این منظور استفاده می کنید که بوی بدن شما را بپوشاند، این بو و عطر به مدت طولانی نمی ماند و سرانجام بوی بدن شما بر عطر غلبه می کند.

 

۳- اگر بوی بدن شما به شکلی است که اثر عطر را از بین می برد، قبل از به کار بردن عطر از محصولات بهداشتی و آرایشی مناسب استفاده کنید.

 

۴- دقت کنید که عطر را در جایی که ماده بوبر یا ضد عرق استفاده کرده اید، به کار نبرید. بوبرهایی با رایحه ی ملایم، بوی عطر شما را نمی پوشاند، بلکه آن را افزایش می دهند. بوبرها هر نوع بوی عرق را از بین می برند و باعث می شوند که رایحه عطر به خوبی بدن شما را خوشبو کند.

 

۵- قبل از استفاده از عطر مطمئن شوید که خراش و زخم روبازی بر روی پوست خود ندارید، زیرا ترکیب عطر با مایعات بدن باعث ایجاد بوی نامطبوع می شود.

 

ایجاد رطوبت برای طولانی تر کردن زمان عطر

 

۱- عطرها در محیط مرطوب ماندگاری بیش تری دارند. قبل از استفاده از عطر، ابتدا حالت پوست خود را ارزیابی کنید، آیا پوسته پوسته و خشک است یا مرطوب و سلامت است.

 

۲- اگر پوست شما خشک است، از یک کرم مرطوب کننده استفاده کنید تا به ایجاد رطوبت و نرمی پوست شما کمک کند. توجه داشته باشید که کرمی انتخاب کنید که مشابه بوی عطر شما باشد.

 

۳- پیش از استفاده از عطر، اجازه بدهید تا کرم نرم کننده به خوبی توسط پوست تان جذب بشود.

 

۴- مطمئن بشوید که قسمت های حساس بدن تان مرطوب شده است. اصلی ترین بخش های بدن برای پاشیدن عطر مچ، گردن و پشت زانوی شما است.

 

۵- عطر را بر روی بدن خود بپاشید و اطمینان حاصل کنید که در قسمت های اصلی قرار گرفته است تا ماندگاری بیش تری داشته باشد.

 

۶- یادتان باشد که عطر را پیش از پوشیدن لباس به خود بزنید. اگرچه ممکن قسمتهای اصلی که یادآور شدیم با لباس پوشیده شود، اما هنگامی که عطر را مستقیما به روی پوست خود بزنید، عطر ماندگاری بیش تری نسبت به زمانی که به روی لباس خود بزنید، خواهد داشت.

 

۷- اگر پوستی دارید که پس از زدن کرم مرطوب کننده، خشک باقی می ماند، باید عطر را در طول روز و شب در نقاط مختلف بدن تکرار کنید، زیرا پوست خشک عطر را می مکد و رایحه آن را زودتر از بین می برد.

 

۸- طبیعتا بوهای تند بیش تر از بوهای ملایم ماندگاری دارند. پس در انتخاب عطر خود دقت کنید.

۹۷۰x90

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.