عطر و ادکلن ارشاکو
برای مهمانی ها آرایش ملایمی داشته باشید | مجله اینترنتی ارشاکو

برای مهمانی ها آرایش ملایمی داشته باشید

آرایش ملایم

برای مهمانی ها آرایش ملایمی داشته باشید

 

آرایش ملایم

 

در این مطلب از ارشاکو می آموزید که چگونه آرایش ملایمی داشته باشید. با ارشاکو همراه باشید. . .

گاهی وقت ها پیش می آید که حوصله ندارید زیاد آرایش کنید، یا این که برای آن مهمانی، آرایش غلیظی لازم نیست. البته چهره ی طبیعی جسورانه تر و جذاب تر است. به همین دلیل می بایست آرایشی را برای صورت تان انتخاب کنید که ضمن متعادل کردن شکل صورت، حالت طبیعی صورت تان را حفظ کند.

مراحلی که باید طی کنید تا آرایشی ملایم داشته باشید :

گام اول، مرطوب کردن پوست است. پوست تان را با یک مرطوب کننده ملایم که درصد چربی کمی داشته باشد، مرطوب نمایید. با انگشتان تان به آرامی این کرم را روی صورت تان ماساژ دهید تا تقریبا به خورد پوست تان برود.

استفاده از مرطوب کننده رنگی نئوتروگنا یا مرطوب کننده نارس برای این منظور بسیار مناسب هستند.

 

گام دوم، استفاده از یک پوشاننده ی لک و آکنه است. یک پوشاننده خوب نیز برای پوشاندن تیرگی زیر چشمهای تان استفاده کنید. دقت کنید، پوشاننده ای که انتخاب می کنید، همرنگ پوست تان باشد. برای این منظور پوشاننده های سفورا پیشنهاد می شود.

 

گام سوم، هماهنگ کردن رنگ مرطوب کننده و پوشاننده با رنگ پوست تان است. برای همین به یک پنکک نیاز دارید. یک پنکک خوب علاوه بر این که قادر به تنظیم کردن رنگ این دو با رنگ پوست صورت تان است، باعث یکنواخت شدن و مخملی شدن پوست صورت تان نیز می شود. برای این منظور دو پنکک میبلین شاین و مک توصیه می شود.

در گام چهارم به چشم ها می رسیم. ابروها تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی و جذابیت چشم ها دارند. اصلاح موهای اضافه ی ابروها را فراموش نکنید. پس از آن می توانید برای آرایش ابروی تان از ژل ابروی آناستازیا بورلی هیلز یا سونیا کشوک استفاده کنید.

در گام پنجم، با آرایش چشم ها با استفاده از یک سایه چشم ملایم، می توانید روح تازه ای به چهره تان ببخشید. برای این منظور یک لایه کم رنگ از سایه چشم خاکستری استفاده کنید.

 

آرایش ملایم

 

گام ششم کشیدن یک خط چشم ضد آب نازک از برند شانل پشت پلک چشم ها است.

در گام هفتم یک یا دو لایه ریمل مژه بر روی مژه هایتان بکشید. برای این کار از ریمل مژه لورئال پاریس استفاده کنید.

مرحله آخر و هشتم، لب ها هستند. از یک رژ لب ملایم برای رنگ دادن به لبها استفاده کنید. حتی می توانید به جای رژ از برق لب هم استفاده کنید.

۹۷۰x90

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.