لوازم شخصی

انواع مختلف سری یدکی مسواک برقی اورال بی

دندان‌های سفید علاوه بر این که نشانه توجه افراد به بهداشت دهان و دندان است، یکی از فاکتورهای مهم زیبایی چهره نیز به شمار می روند.برای جلوگیری از خرابی و یا تغییر رنگ دندان ها که در اثر استفاده از مواد غذایی مثل قهوه و چای و یا مصرف سیگار و… به وجود می آید باید روزانه 2 الی 3 بار از مسواک استفاده کرد. دندانپزشکان خرید مسواک برقی مناسب و استفاده درست آن را به عنوان یکی از بهترین راه‌های بهبود سلامت دهان و دندان پیشنهاد می‌کنند.

قدرت پاک کنندگی و طول عمر مسواک های برقی از انواع مسواک های دستی ساده بیشتر است. اما فرقی نمی‌کند که شما از یک مسواک ساده استفاده می‌کنید و یا برقی، نکته مهم این است که استفاده طولانی مدت از یک مسواک می تواند به دندان‌ها و لثه‌های شما آسیب برساند. لذا همانطور که یک مسواک معمولی بعد از چند ماه استفاده نیازمند تعویض است، سری مسواک برقی نیز لازم است بعد از 3 الی 4 ماه استفاده جهت حفظ سلامت و بهداشت دندان تعویض شده و با برس جدید جایگزین شود.

در حال حاضر یکی از معروف ترین و بهترین برندهایی که سالهاست در زمینه تولید مسواک برقی مرغوب فعالیت می کند برند اورال بی (Oral-B) می باشد. از آنجایی که سری های مسواک اورال بی تنوع زیادی دارند و هر یک از این محصولات با روش های مختلفی در تمیز کردن دندان نقش دارند ممکن است برای انتخاب و استفاده از آن دچار سردرگمی شوید. تفاوت اصلی سری یدک های مسواک برقی در مدل سر برس ها می باشد. از دیگر تفاوت آنها در سفتی و نرمی موها و نوع چینیش آن ها می باشد. در نظر داشته باشید که تمام سری های یدک با انواع دسته های مسواک برقی اورال بی سازگار خواهد بود. اما با توجه به اینکه هر کارتریج cross action و floss action و… دارای ویژگی منحصر به فرد خود می باشند می توان آن ها را با یکدیگر مقایسه نمود.

در این مقاله سعی داریم انواع سری مسواک برقی اورال بی را معرفی کنیم.

جدول سری یدکی مسواک برقی
جدول انواع سری مسواک برقی اورال بی-OralB electric toothbrush heads
سری مسواک اورال-بی Sensi Ultrathin
سری مسواک اورال-بی سنسی اولترا تین Oral-B SENSI ULTRATHIN Electric Toothbrush Heads

سری مسواک اورال-بی سنسی اولترا تینک Oral-B SENSI ULTRATHIN Electric Toothbrush Head  مجهز به تکنولوژی لرزشی و چرخشی برای حداکثر تمیز کردن می باشد که برای دندان‌های حساس طراحی و ساخته شده ‌است. با برس نازک و دندانه های بسیار لطیف اما کارامد و با قدرت تمیز کنندگی و پاک کنندگی بالا طراحی شده است.  شما با خرید سری مسواک برقی Oral-B می توانید پلاک های میکروبی که عامل اصلی التهاب لثه است را ازبین ببرید.

این سری به راحتی قابل تعویض است و با طراحی مهندسی شده قابل دسترسی به تمام قسمت های دهان و دندان است .سازگار با دسته مسواک های Vitality D12.513 action،Vitality D12.513w ،Vitality Precision Clean D12.513، Vitality D12.513s Sensitive، مسواک برقی اورال بی Oxyjet و مسواک برقی اورال-بی مدل D16.513 U است.

سری مسواک اورال-بی 3D White
سری مسواک اورال-بی تری دی وایت Oral-B 3d White 4 pcs Electric Toothbrush Heads

سری مسواک اورال-بی Oral-B 3d White 4 pcs Electric Toothbrush Heads شامل 4 عدد سری سفید کننده قوی با رنگ های متفاوت با حرکت چرخشی است. دندانه های لطیف آن قدرت پاک کنندگی به‌طوری که باعث حساسیت و اذیت‌شدن دندان و لثه نشود را دارد و مخصوص دندانهای حساس بوده. استفاده از آن به افرادی که دندان‌ها و همچنین لثه‌های حساسی دارند پیشنهاد می‌شود.

طراحی این سری مسواک به گونه ای است که تمیز کننده ی فضای غیر قابل دسترس بین دندانها می باشد و به بهداشت دهان و دندان شما کمک می کند. همچنین به آسانی سری تعویض می شود.

Oral-B 3d Whiteسازگار با دسته مسواک Vitality D12.513 action ، Vitality D12.513w ،Vitality Precision Clean D12.513،  Vitality D12.513s Sensitive مسواک برقی اورال بی Oxyjet  و مسواک برقی اورال-بی مدل D16.513 U است.

سری مسواک برقی اورال-بی Floss Action
سری مسواک برقی اورال-بی فلوس اکشن Oral-B Floss Action Electric Toothbrush Heads

از عمده تفاوت های سری مسواک برقی اورال-بی فلوس اکشن با مدل Cross Action برس آنهاست. که دارای چهار موی پلاستیکی که به موهای میکرو پولس معروف است. که در فضای بین دندانها نفوذ می کند و عملکردی مثل نخ دندان دارد. لذا برای افرادی که فاصله بین دندان هایشان زیاد است مناسب می باشد. و همچنین مجهز به تکنولوژی لرزشی و چرخشی است.

برس این مدل، بیضی شکل است. و اندازه ی آن کمی بزرگ تر از اندازه های سری های یدک گرد Oral-B می باشد. سازگار با دسته مسواک Vitality Precision Clean D12.513 ، Vitality D12.513 action ,Vitality D12.513w,Vitality D12.513s Sensitive است.

سری مسواک اورال-بی TriZone
سری مسواک اورال-بی ترایزون Oral-B TriZone Electric Toothbrush Heads

سری مسواک اورال-بی Oral-B TriZone Electric Toothbrush Heads دارای حرکت لرزشی برای تمیز کنندگی بیشتر دندان ها است. TriZone دارای 3 منطقه از نوع برس‌های متوسط است و عملکرد قدرتمندی در تمیز کردن پلاک‌های بین دندانی دارد. سازگار با مسواک های Vitality Precision Clean D12.513 و Vitality D12.513 action ,Vitality D12.513w,Vitality D12.513s Sensitive است.

سری مسواک برقی اورال-بی Cross Action
سری مسواک برقی اورال-بی کراس اکشن Oral-B cross action 2 pcs Electric Toothbrush Heads

سری مسواک برقی اورال-بی کراس اکشن Oral-B cross action 2 pcs Electric Toothbrush Heads ساخت کشور آلمان است. دارای حرکت چرخشی و لرزشی و تعویض راحت و آسان است. طراحی منحصر به فرد سری یدک های Cross Action به خاطر چینش زاویه دار موهای آن می باشد. طراحی موهای برس این نوع سری به صورت نا منظم بوده و پاک کنندگی بالایی خواهد داشت. برای افرادی مناسب است که فاصله دندان های آنها کم بوده و شستشوی دقیقتری می طلبد.

دارای 2 سری برای تمیز کنندگی قوی و دسترسی به فضای محدود بین دندانها از ویژگی های پاک کنندگی این سری یدک مسواک برقی می باشد. موهای این یدک نه خیلی نرم و نه خیلی سخت بوده. و ترکیبی از این دو می باشند. موهای سفت در مرکز سر و موهای نرم در اطراف قرار دارند.

سازگار با دسته مسواک Vitality D12.513 action ، Vitality D12.513w ،Vitality Precision Clean D12.513،  Vitality D12.513s Sensitive است.

سری مسواک اورال-بی 3D White EB18
سری مسواک اورال-بی تری دی وایت Oral-B 3D White EB18 Electric Toothbrush Heads

سری مسواک اورال-بی تری دی وایت Oral-B 3D White EB18 Electric Toothbrush Heads ساخت کشور آلمان است. که به راحتی قابل تعویض است. و همچنین سازگار با دسته مسواک های Precision Clean D12.513، D12.513 action ,D12.513w,Vitality D12.513s Sensitive است.

تکنولوژی سه بعدی به کار رفته در طراحی این سری، آن را به یکی از بهترین سری‌های مسواک برقی تبدیل کرده است. طراحی سری مسواک های 3D White به گونه ای است که به تمامی مناطق دهان و دندان دسترسی دارد. و مجهز به تکنولوژی های لرزی و چرخشی برای حداکثر سفید کردن دندان ها است.

سری مسواک اورال-بی آبفشان ED 17-4 Oxyjet
سری مسواک اورال-بی آبفشان اکسی جت Oral-B ED 17-4 Oxyjet Electric Toothbrush Heads

سری مسواک اورال-بی اکسی جت Oral-B ED 17-4 Oxyjet Electric Toothbrush Heads چهار عدد سری زاپاس مدل اکسی‌جت (Oxijet) است. سری Oxyjet دارای آبفشان است که به شدت به تمیز کردن دهان و بین دندانها می پردازد. و از نوع چرخشی است که باعث تمیزی با قدرت بیشتر می شود.

از جمله ویژگی های سری Oral-B ED 17-4 Oxyjet می توان به جرم گیری بهتر اشاره کرد. همچنین با فشار آب ذرات غذا را از فاصله های غیر قابل دسترس بیرون می کند. و باعث از بین رفتن باکتری های موجود در فاصله دندانها و لثه می شود.

سری مسواک برقی اورال-بی EB20 Precision Clean
سری مسواک اورال-بی Oral-B EB20 Precision Clean Electric Toothbrush Heads

سری مسواک اورال-بی Oral-B EB20 Precision Clean Electric Toothbrush Heads قدرت پاک کنندگی ایده‌آلی دارد. سری با رنگ متفاوت قرار دارد که قدرت تمیز کردن فضای غیر قابل دسترس بین دندانها را دارد. و مجهز به فناوری لرزش و چرخش برای حداکثر تمیزی دهان و دندان است. با خرید سری یدکی مسواک برقی اورال بی شما متوجه خواهید شد که در بسته بندی این کالا دو عدد سری وجود دارد. که دارای واشری رنگی هستند که به قسمت پایین مسواک وصل می‌شود. و می‌توان با آن مسواک هر فرد را تشخیص داد.

این سری با مسواک های D12.513 action ، D12.513w ، Precision Clean D12.513،Vitality D12.513s سازگار است. و همچنین با مسواک برقی اورال بی Oxyjet و مسواک برقی اورال-بی مدل D16.513 U سازگار می باشد.

لطفا نظرات،تجربیات و یا نقدهای خود را در مورد مقاله معرفی مسواک های برقی اورال بی با ما مطرح کنید. و برای استفاده دوستان و آشنایان خود این مطلب را به اشتراک بگذارید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا